Forum grupy 09 MNZ UE

Forum grupy 09 MNZ UE

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2010-10-21 11:15:10

Kuba

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-21
Posty: 1
Punktów :   

nieobecność 17.10

Witam,

Przez drobne problemy w pracy nie mogłem być w ostatnią niedzielę na zajęciach + nie było mnie na sobotnich Zarządzaniach procesami i chciałbym zapytać czy jest coś istotnego do przygotowania na najbliższe zajęcia (albo do przeczytania). Będę ogromnie wdzięczny za informację :], obecność pewnie sprawdzali ?



Z góry dzięki wielkie za info i pozdrawiam


Kuba

Offline

 

#2 2010-10-21 11:38:09

 Mariusz

Nowy użytkownik

9235689
Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 6
Punktów :   

Re: nieobecność 17.10

Cześć Kuba
1. Jeżeli chodzi o wykład to dr Bednarz prosił przeczytanie fragmentu z książki "Zarządzanie procesami w przedsiębiorstwie" (E. Skrzypek, M. Hofman) od strony 11 do 38 w ramach uzupełnienia wykładu. Jest to część pierwszego rozdziału pod tytułem "Miejsce procesów w zarządzaniu przedsiębiorstwem".
2.Jeżeli chodzi o ćwiczenia to w ramach uzupełnienia wiedzy mamy do przeczytania fragment książki, który przekazała nam dr Chomątowska. Podmiotowy fragment książki znajdziesz na naszym grupowym mailu "Muda - Zarządzanie procesami". Dodatkowo poczytaj sobie drugi rozdział z książki "Procesy i projekty logistyczne" (S. Nowosielski) - zeskanowany rozdział również znajdziesz na naszym mailu grupowym "Procesy gospodarcze w organizacjach - Nowosielski"
3. Na wykładzie nie było listy natomiast na ćwiczeniach tak.

Pozdrawiam
Mariusz S. 

Kuba napisał:

Witam,

Przez drobne problemy w pracy nie mogłem być w ostatnią niedzielę na zajęciach + nie było mnie na sobotnich Zarządzaniach procesami i chciałbym zapytać czy jest coś istotnego do przygotowania na najbliższe zajęcia (albo do przeczytania). Będę ogromnie wdzięczny za informację :], obecność pewnie sprawdzali ?



Z góry dzięki wielkie za info i pozdrawiam


Kuba

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zoltysmok.pun.pl www.maratonkrzeszowice.pun.pl www.serverofshinobi.pun.pl www.nova.pun.pl www.legendykhorinisrp.pun.pl